| J7anine a întrebat:

Cat de lunga e ziua in Norvegia in luna februarie?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

In nordul Norvegiei timpul in care soarele este pe cer poate fi si de doar 4 ore in timp ce in sud creste treptat pana la 8 ore. Pentru a fi mai sigur, roaga pe Elena Udrea sa-l intrebe pe presedintele Norvegiei tongue.

4 răspunsuri:
| optimus a răspuns:

Variaza, depinde unde esti in Norvegia. In Tromso e ~5 ore, in Trondheim ~ 7 ore, in Oslo ~ 8 ore.

carla
| carla a răspuns:

hahah wizard mi-a placut faza cu Udrea. Pun pariu ca ar avea succes :-)

| optimus a răspuns:

Probabil ca gluma cu Elena Udrea si presedintele Norvegiei imi scapa, fiind departe de scena politica romaneasca. Norvegia nu are presedinte fiind monarhie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e zi in februarie