| sixtythree a întrebat:

Cat face o cursa cu autocarul "dus" si "dus - intors"? Din Oradea la Marseille?
Si ce locuri de cazare mi-ati recomanda in Marseille?(in cazul in care ati fost si stiti) De ex. as dori sa fie la pensiuni (nu hoteluri) sau ceva de genul, ceva mai modest. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Pentru data de 17.10. 2010 de exemplu: Un bilet doar dus este 120 de euro, unul dus-intors este 185 euro! Daca stai 7 zile iti recomand Campanile Marseille Saint Antoine ( 329 Avenue De Saint Antoine, Saint - Antoine, 13015 Marsilia) Tarife incepad de la 360 euro camera dubla - 650 camera tripla (pentru 7 zile)
Este un oras foarte frumos, merita cu desavarsire!

| sixtythree explică (pentru Amorezatul):

Multumesc foarte mult

1 răspuns: