| buzoianul a întrebat:

Cat face trenul din Bucuresti pana in Budapesta?
Sau are cineva o propunere de o solutie mai ieftina de transport?

Răspuns Câştigător
| AutogariRO a răspuns:

Eu am spus pretul pentru dus...si bilet la clasa II. La un simplu calcul ai dreptate...100 euro dus-intors

4 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu trenul faci cam 15 ore si pretul este 30-35 euro e persoana. Cu atocarul faci vreo 17-18 ore si pretul este aproximativ 45-50 euro...deci tot cu trenul este mai bine. Drum bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot raspunde la prima intrebare caci nu stiu. Legat de a 2-a, cauta firme de transport pe internet. Ele iti vor afisa pretul calatoriei si timpul in care ajungi la destinatie cu precizarea orelor de plecare (Bucuresti) si sosire (Budapesta).

| buzoianul explică:

Te contrazic, trenul este 100 de euro dus-intors happy

| AutogariRO a răspuns (pentru buzoianul):

Eu am spus pretul pentru dus...si bilet la clasa II. La un simplu calcul ai dreptate...100 euro dus-intors

| AutogariRO a răspuns:

Autocar www.eurolines.ro