| alexx102428 a întrebat:

Cat km sunt de la Sibiu pana la Constanta in statiunea (Eforie Nord )? Cat timp ai parcurge cu masina?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate in alta tara 500 km in 5 ore ca in Romania nu faci o medie de 100km nici in ruptul capului

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Grigore666 a răspuns:

De la Sibiu pana la Constanta in statiunea Eforie Nord sunt 508 km deci iti i-a 5 ore si 27 de minute

| εяαℓυcαз a răspuns:

508 KM, aproximativ 6 ore dacă mergi mai tare. Dacă mergi mai încet vreo 7-8 ore. Fundă?

| mihaigal a răspuns:

Cel mai simplu e sa o iei pe Autostrada Soarelui/A2 and E81 asa ai de parcurs 508 km si faci cam in jur de 5 ore jumatate la o viteza constanta de 100 km/h ( oricum pana iesi si sibiu si intrii in eforie mai iti ia ceva timp dar merita) DISTRACTIE PLACUTA! Cel putin cum am avut eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate informatiile aici, inclusiv costul! http://distanta.ro/sibiu/eforie-nord

| vinusipaharu a răspuns:

510km in cam 8 ore.