| Robiii a întrebat:

Cate hoteluri ati vizitat in turcia si cum a fost?

Răspuns Câştigător
| Aurelia_6050 a răspuns:

Nu am vizitat niciun hotel in Turcia, deoarece nu am calatorit pana acolo. Dar te poti interesa aici:
http://hoteluri.infoturism.ro/turcia/

6 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Depinde acum unde in Turcia.eu am fost in Hotel Pigale Beach
Kusadasi, Hotel Letoonia Golf Resort Antalya, Hotel Eken Resort
Bodrum

| miauu a răspuns:

Da tu te duci in turcia sa vizitezi hotelurile?

| Irina a răspuns:

Daca vrei un hotel bun si pret acceptabil, incearca Grand Haber din Kemer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice hotel e frumos acolo
Oricum te duci sa vizitezi Turcia, nu hotelurile sale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Delphin Botanik World of Paradise. Mi se pare super!

| Samy48 a răspuns:

Pai eu am fost la Grand efe(kusadasi), Aqua fantasy(kusadasi), Calista(antalya), acolo orce hotel e frumos, eu ma duc in fiecare an in turcia