| sefu01 a întrebat:

Cate kilograme am voie in bagajul de cala si cel de mana la avion?

Răspuns Câştigător
| NaRgiT a răspuns:

20-25 ->bagaj cala
10 aprox. ->bagaj mana

5 răspunsuri:
| AlexiaB a răspuns:

Ala de cala 30 si ala de mana 7!:d
Sper ca te-am ajutat.

| Anusha_9111 a răspuns:

La cala max 30 kg iar la bagaj max 7 kg

| NiNi43v3r a răspuns:

Depinde eu plec in Cypru cu avionul in vara aceasta si la bagajul de mana am voie cu 10 kg iar la cala nu mai stiu vorbeste cu cel care iti vinde biletele. Sper ca te-am ajutat! Pa!

| lina16 a răspuns:

De obicei de o pesroana bagajul cala 20 kg iar cel de mina 10 kg

| denissa_6622 a răspuns:

Depinde cand iti cumperi biletu scrie poate fi 20 de kg sau poate fi 15 kg pe bagaju de cala.sau poate sa nu ai voie nici un kg trebuie sa e uiti la bilet cand ti l-ai cumparat daca n-are nici un kg atuncia platesti la aieroport cam 20-30 euro dar la bagaju de mana te lasa obligatoriu 10 kg insa sa nu fie prea mare valiza happy