| skivo a întrebat:

Cate mile si ore sunt intre romania si america?

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Atuci faci 6365 mile Timp necesar: 147 ore [70km/Hr]
sper ca ti-am fost de folos.

6 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Da zi punctul de plecare si de sosire.de ex Bucuresti -las vegas

| skivo explică (pentru cypryan11):

Pai chiar Bucuresti -las vegas este punctul de plecare si de sosire

| cypryan11 a răspuns (pentru cypryan11):

Da cu avionul faci 17 h

| cypryan11 a răspuns (pentru skivo):

Atuci faci 6365 mile Timp necesar: 147 ore [70km/Hr]
sper ca ti-am fost de folos.

| cosmincuriosu97 a răspuns:

5202.78mile,din chicago pana in Bucuresti, si ca timp in jur 17 ore

| MaurSEF a răspuns:

Sunt cam 6350 de mile,cu + sau cu - si orele nu prea ai de unde sa stii,depinde cum prinde vremea avionul, si ce escale mai face, de ex pana in ny face 17h jumatate,dar ti; am spus, timpul variaza, calatorie placuta in caz ca vrei sa pleci xD

| GeoJill29 a răspuns:

Nu stiu exact cate mile dar din cate am auzit cam 12 ore cu avionul.