| Anitaaaa a întrebat:

Cate ore fac din Botosani pana in Maramures? vreau urgent.dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Pai depinde cu ce. Cu mașina faci 5h si 55 minute fara trafic si opriri. Sunt 329 km.

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Prin vatra dornei cam 5-6 ore

| laramistigan27 a răspuns:

In jur de 3 ore

| JaneTheKiller a răspuns:

5-6 ore

| Anitaaaa explică:

Nu stiu cate popasuri fac..stiti cumva pe unde se trece? prin ce orase?

| EnterLife a răspuns:

Conform Google Maps, cu masina se fac vreo 5-6 ore.Sunt 329 km din Botosani pana in Maramures.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EnterLife):

Serios, 5-6 ore 329 KM? In Germania faci 500 KM in 4 ore si 30 de minute straight face.

| denisaportocala2002 a răspuns:

4 ore cam