| mari02 a întrebat:

Cate ore faci de la Sibiu la Bacau

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

4-6 ore depinde de trafic, de viteza de deplasare

| thegeaba a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Daca-mi scoti 4 ore intre Sibiu si Bacau fara sa te rastorni cu masina in sant, fara sa te ia radarul si fara sa omori pe cineva iti fac cadou masinile mele...
Cum rrahat sa faci 4 ore cand urci 3 munti si ai nspe localitati (inclusiv orase fara centura) pe traseu? Zbori?

| Wehrmacht a răspuns:

Macar daca ai zice cu ce viteza mergi...

| drogh a răspuns:

De la Sibiu la Bacau sunt 5 ore.

| mari02 explică (pentru drogh):

Mersi mult de tot...

| thegeaba a răspuns:

Media de deplasare pe soselele din Romania e undeva intre 50 si 60 km/h.
Presupunand ca alergi (deci socotim cu 60 km/h) cam 5 ore jumate. Poti sa faci si peste 6 ore(ca mergi mult prin munti)