| gebeleizis a întrebat:

Cate ore se fac cu avionul din Romania pana in Mexic cu tot cu escala. si am escala in Franta cum ma descurc nestiind franceza?

Răspuns Câştigător
| AlinaG a răspuns:

Eu am facut 12 ore de zbor ca sa ajung in mexic in Cancun cu escala in franta. Daca stii engleza nu o sa ai nici o problema pentru a gasi poarta de imbarcare.

2 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Pai daca stii ca ai escala in Franta banuiesc ca ai biletul deja.de ce nu te uiti pe bilet cand pornesti si la cat ajungi

| Pumma09 a răspuns:

In franta, te vei descurca cu engleza. Oamenii de acolo, trebuie sa stie engleza, pentru ca intalnesc oameni din alte tari in fiecare minut.
Cat despre timp, habar nu am...