| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi stati la birou pe scaun, aceeasi pozitie timp de 8-10 ore, nu poti sa-ti intinzi picioarele ca dai in unitatea pc, nu poti sa-ti intinzi mainile ca dai peste camera de supraveghere.
Eu propun, mai ales acum pe timpul verii, hamac in birou sau in separeuri.
Are cineva sa-mi doneze un hamac?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Are la magazinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am unul, dar daca ti-l dau tie, eu unde imi mai odihnesc oasele batrane si obosite? Fâţă ce esti, pune mâna la muncă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine e altfel. Am calculatorul pe masa sa-mi pot intinde picioarele, da' nu pot sa-mi intind miinile ca-i dau peste ochi colegei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bro, si hamacul, unde-i hamacul? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paiiii... eu sint omul cu hamacul, cine vrea hamac vine la mandea devil