| anonim_4396 a întrebat:

Cati KM sau cate ore faci din Bucuresti pana in statiunea Duni sau Sunny Beach(Bulgaria)?

4 răspunsuri:
| Dj Boalca a răspuns:

Pei sunt cam 390 de km... ii parcurgi in 6 ore in mod normal...eu i-am parcurs in 4 ore din cauza vitezei si ca nu prea opresc sa fac pipilykahee hee))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat timp faci de la slobozia pana la constanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din slobozia pana in constanta faci o ora jumate daca ai masina proprie

| covexrobu a răspuns:

Intra pe www.map24.ro trece acolo plecarea si sosirea iti zice exact cati km sunt si pe unde poti merge. Este o harta interactiva gratuita disponibila pe internet.