| JokerHoker a întrebat:

Cati Km sunt de la Venezia pana la Roma.As vrea vrea sa stiu nr exact! Cat d erepe de este posibil! 1 FUNDA

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

531 km, 4 ore 57 de minute Cu traficul actual: 5 ore 23 de minute (care se afla in Italia) Cel mai exact numar

| JokerHoker explică (pentru 0x11111051):

As vrea sa stiu de p ece site ai aflat datele astea asa de exacte...mi-l poti da si mie Multumesc!

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Uita-te bre aci: http://www.mapcrow.info/Distance_between_Rome_IT_and_Venice_IT.html
Deci 393,4 km. Dar cred ca asta ii distanta daca mergi cu avionul. Oricum, nu ai zis cu ce mijloc de locomotie mergi. :P

| alexs99 a răspuns:

Intre Roma si Venetia sunt aproximativ 500 de kilometri, cam 5-6 ore de mers cu masina.

| AliGab a răspuns:

Aproximativ 500 - 550 de km, cu masina ai merge 5h si 30 min aproape 6 h

| 0x11111051 a răspuns:

Maps.google.com. Acolo scrii la "indicatii de orientare" de unde vrei sa pleci (A), si pina unde vrei sa ajungi (B)

| TheKillerTK a răspuns:

Sunt 543 de km...Deci daca ai merge cu 110km/h ti-ar lua cam 5 ore big grin. Funda?