| unvisalbnegru a întrebat:

Cati km sunt din bacau pana in torino [italia]? {aprox}

Răspuns Câştigător
| Vladys63 a răspuns:

De la Bacau la Torino sunt 1. 916 km - aproximativ 20 ore 12 min. Funda?

3 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

1916 km (20 ore, 12 min) aproximativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. 916 km (aproximativ 20 ore 12 min)

| paul22 a răspuns:

Cum au zis si cei de dinainte, cam 1900km pe sosea; poti vedea in Google Maps (http://maps.google.ro/): Daca mergi in stanga sus pe "Obţineţi indicaţii de orientare", ai doua casute A si B unde scrii cele doua orase, si iti arata unul sau mai multe trasee, cu distantele si timpul estimat de parcurgere.
Daca mergi cu mousul pe linia albastra de pe harta care e traseul, poti sa tragi de ea si sa o faci sa treaca prin alte orase.