| JokerHoker a întrebat:

Cati km sunt din CLuj-Napoca - Pana la mare la Jesolo? funda... Vreau nr exact!

Răspuns Câştigător
| unconnected a răspuns:

Ai 3 rute.Iti spune si timpul.
1179km -14h
1214 km -14:50h
1315km -14:41h

7 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

De fiecare dată când ai nevoie de informaţii de genul ăsta intră pe google maps, apasă butonul Get directions din stânga sus şi scrie cele 2 localităţi. Îţi arată tot traseul şi îţi scrie şi numărul de kilometri + mai multe informaţii.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://distante-rutiere.viaromania.eu/? departure=Cluj%20napoca&destination=Jesolo

| stlucian a răspuns:

| crisuletss a răspuns:

1.114 km

| FlaviusDaniel a răspuns:

1.144 km
Ii faci cu masina cam in 12-13 ore (mers continuu) daca mergi cu 95km/h