| anonim_4396 a întrebat:

Cati km sunt dintre PH si BZ?

Răspuns Câştigător
| Slow a răspuns:

Prahova - Buzău:79 Km•1 h 19 min

5 răspunsuri:
| VampireBlood a răspuns (pentru Slow):

Aha..Multumesc mult:*

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Prahova si Buzau sunt doua judete vecine, deci, distanta este de 0 km. Mai invata geografie! Si tu, si @Slow, care habar n-are ca LOCALITATEA Prahova nu exista!

| Slow a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Distanta de la marginea comuna a celor doua judete este, ce-i drept, de 0 KM. Insa distanta de la granita de Vest a judetului Prahova si granita de Est a judetului Buzau nu este de 0 km. Altfel, te-as ruga sa faci acesti "0 KM" pe jos, sa vad cum ii simt picioarele tale.

| VampireBlood a răspuns (pentru Slow):

laughing ultima chestie a fost tarelaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Slow):

Vezi tu vreo "margine" in intrebare? Ca eu nu vad. Dar, nu-i nicio problema: intrebare tampita, raspuns pe masura. Isi merita soarta!