| anonim_4396 a întrebat:

Caut 1-2 fete pentru cateva zile la munte in perioada 01-15.08.2017 e cineva disponibil din BR

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are daca-s din Braila ori Satu Mare, ca doar va intalniti la munte, nu?

| just4ubr2015 a răspuns (pentru Violleta2022):

Am zis ca doar persoane din Braila caut restul nu ma intereseaza ok

| Violleta2022 a răspuns (pentru just4ubr2015):

Vin si mai intreb odata: ce importanta au de unde sunt, atata vreme cat vrei sa mearga cu tine la munte?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce fata normala la cap ar merge la munte cu un obsedat care le cauta pe net... bineinteles daca nu cumva le platesti

| just4ubr2015 a răspuns (pentru suntserios):

Ficata care are un Tata CA tine

| octav005 a răspuns:

Si eu caut. cineva disponibil din buc?

| goguPatent a răspuns:

Haha, momentul ala cand e nevoie sa platesti femeile sa stea langa tine...

| just4ubr2015 a răspuns (pentru goguPatent):

Nu platesc pe nimeni mergem CA amici aurolacule daca voiam sa platesc gasesti destule pocnitori