| mariuscozma a întrebat:

Caut partener/partenera pentru cateva zile la mare la inceputul lui septembrie.
doresc sa plec in concediu in perioada aceea si se pare ca nu am cu cine.
se ofera cineva?

3 răspunsuri:
| nadyank a răspuns:

Daca nu se ofera nimeni nu intra in panica. vino singur ca ai sa gasesti aici cu siguranta ( Costinesti, Vama Veche poate chiar si in Mamaia)

| monamonkey a răspuns:

Da, te rog sa te uiti pe youtube si scrie asa: Mino Franciosa. Si te rog fii sincer, ce parere ai despre mine? O sa-ti fac pe plac tot ceea ce doresti. happy

| mariuscozma explică (pentru monamonkey):

Ai putea sa-ti petreci timpul liber si in alt mod