| ClaudiuBrasov a întrebat:

Cazare Bucuresti. Unde pot gasi cazare ieftina in acest weekend in Bucuresti.Ma intereseaza ceva gen manastire unde nu se plateste mult.

1 răspuns:
| Robertyz a răspuns:

As zice eu ceva. Caminele din regie.
maine ma duc sa imi aranjez si eu camera..Anul 1..am gasit o camera, plus supracazare.umm...cauta pe net oferte de gazda.Sunt oameni care na, gen ca la mare care ofera cazare la niste preturi mai acceptabile, insa in Bucuresti nu o sa gasesti preturi bune decat dupa cautari intense!