| Metamorphose a întrebat:

Ce aș putea să vizitez în Cluj? Pls, help! și fără să vă bateți joc sau chestii de genul. FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| mirelle a răspuns:

Păi,eu am fost la: Grădina botanică; Parcul central; Muzeul satului; Bastionul croitorilor; Muzeul etnografic.[mai sunt]dar pe astea le recomand;*! Have fun dacă mergi (: FUNDĂ?; D

7 răspunsuri:
| Dydy112 a răspuns:

Gradina botanica

| Metamorphose explică (pentru Dydy112):

Bine. Si altceva? Ceva muzeu sau ceva in genu?

| Dydy112 a răspuns:

Pai nu mai stiu ca am fost demult big grin

| NemNUZ a răspuns:

Pai cel mai mult vizitez eu iulius-ul big grin ok scuze daca esti tare de inger poti sa vizitezi padurea bantuita din Cluj (nu glumesc ) sau catedralele din Cluj

| Metamorphose explică (pentru NemNUZ):

Pădurea bântuită din Cluj? Serios? laughing Și unde e aia? tongue

| NemNUZ a răspuns (pentru Metamorphose):

Padurea Baciu crede-ma ca eu de exemplu stau in Cluj si am auzit multe povesti despre aceastaaa padureeee big grin ( copaci care se misca, iluzii,...)

| Metamorphose explică (pentru mirelle):

Am fost si eu la Grădina Botanică si Bastionul croitorilor. Mersiii:X