Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatie de harti imi recomandati? Plec o saptamana in Bulgaria si nu pot folosii netul de la Voda in afara tarii. Vreau o aplicatie careia sa nu ii trebuiasca net... am un Galaxy S5. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| paco28 a răspuns:

Salut, daca zici ca ai Galaxy S5 telefonul-l ala are aplicatia NAVIGATORE! vine cu aplicatia aia din fabricawinking

5 răspunsuri:
| Roibu a răspuns:

Salut! Nu trebuie neaparat sa desczrci o harta sigur vei avea posibilitatea sa te conectezi Wi-fii

| Stallker a răspuns:

Incearca iGO e un program cu gps integrat!

| mihai69 a răspuns:

Vei găsi ici-colo hotspoturi free, dar asta e altă poveste.
Aplicație „de hărți" este Maps with me sau Mapdroid2; descarci prin WiFi hărțile ÎNAINTE să pleci de acasă și activezi receptorul GPS.
Pentru navigație, recomand MapFactor Navigator (free) sau Mireo ViaGPS (trial - poți descărca hărțile care îți trebuie și le folosești 7 zile parcă fără bani; apoi ori le ștergi, ori le cumperi). Mai sunt și altele, dar eu pe astea le-am testat și merg 100%.

| mihai69 a răspuns (pentru Stallker):

Nu e gratuit.