| 0RASPUNS0 a întrebat:

Ce aplicație exista în România pentru trenuri? Sa vad exact unde sunt un fel de gps

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Google Maps. Cand o deschizi iti arata un punct albastru care-ti spune unde esti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există. Te uiți pe feeastră și vezi unde ești.

| Vântulalb a răspuns (pentru sadrian46):

Gresit!

| sadrian46 a răspuns (pentru Vântulalb):

Dacă tu știi că este greșit, nu ne spui nouă la toți cum stă treaba?

| Vântulalb a răspuns (pentru sadrian46):

Trebuie sa va dau fiecaruia in parte acelasi raspuns? Deja i-am aratat userului care a pus intrebarea. Citeste mai sus.

| Vântulalb a răspuns:

Pe siteul CFR/infofer, ai si o rubrica "Info tren in circulatie"
Introduci numarul trenului in care esti. Iti va arata unde esti, daca are sau nu intarzaiere. Daca are, iti spune si cata intarziere are.
CFR:
https://bilete.cfrcalatori.ro/ro-RO/Trains
Infofer (particulare):
https://www.infofer.ro/index.php/ro/cauta-tren

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gps pe trenurile care merg cu 10km la ora? laughing

| GenerațiaNouă2022 a răspuns:

Cauți pe google my location