| Nowingsangel a întrebat:

Ce ar trebui sa facem ca Bucurestiul sa devina la fel de faimos ca Parisul?

12 răspunsuri:
| catalinmobil a răspuns:

Asa ceva e imposibil! intreaba-l pe basescu! stie el foarte bine!

| andrei1237 a răspuns:

Sa construim un Turn Eiffel al Romaniei.

| JulietthA a răspuns:

Prea multi prosti la posturile inalte happy

| DytzuDubstep a răspuns:

Cu mult ofeort... Romania e frumoasa dar ne strica, tiganii (nu toti, cei nesimtiti stiti voi la ce ma refer), mizeria, muncitori care nu isi fac treaba, primarii pe care ii doare in cur de orase, Noi avem resursele sa ne ajunga dar nu sprijinim comertul...

| Numai98356 a răspuns:

Sincer dupa parerea mea, ca sa fim macar la fel de faimos ca Parisul, in primul rand trebuie ca oamenii sa se inteleaga bine intre ei, sa nu se faca discriminari, in al doilea rand sa fie curatenie, sa nu se arunce pe jos hartii si hartioare si tot ce gasim in ziua de azi pe jos, si nu ar trebui sa fie atatia cersetori pe la fiecare colt de strada, ar trebui la politia sau cine se ocupa sa ii stranga si sa ii adaposteasca undeva specialwinking Pentru ca unde ne uitam dam de ei si nu e frumos.
Asta e parerea meapuppy dog eyes
oricum noi nu putem sa facem nimic, noi suntem la mana altora puppy dog eyes

| Ursul543fanatic a răspuns:

Foarte buna intrebarea. Pai ar trebui mult mai lute pasaje. Mai putin cersetori. Si multe monumente si muzee

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vezi daca poate fi inviat baronul Haussman. Ala a facut Parisul sa arate asa cum arata, ca era o mocirla plina de cocioabe.

| Hevnoraak a răspuns:

Să-l golești de români și să-l muți într-o țară civilizată.

| DunkelheitBu a răspuns:

Imposibil, oamenii astia nu vor

| VadTot a răspuns (pentru DytzuDubstep):

Esti cumva rasista? Dar De romani nu ai nimic de zic? ai grija ce vorbesti si incearca sa ti stergi din raspunz!

| VadTot a răspuns:

Un Primar corect, cinstit si inteligent!

| KateMiddleton a răspuns:

Ar trebui de inceput de la populatie, fiecare gunoi aruncat face orasul mai mizerabil.