| fyrelord a întrebat:

Ce țară/regiune ați vrea să vizitați, și de ce?

11 răspunsuri:
| Deliiiiiia a răspuns:

Hey...mi s-ar parea interesant Dubai...as descoperi locuri interesante si chestii despre traditiile lor....adica..pe mine m.ar marca, dar in sens pozitiv! Chiar si Romania e o tara care te uimeste(cel putin pe mine) de fiecare data!winking

| Henriette1165 a răspuns:

Maramures sau Bucovina am auzit ca este foarte frumos acolo si rustic.

Răspuns utilizator avertizat
| xXPsychO983 a răspuns:

Țară: Nu pot alege doar una. Aș merge în : Japonia, Grecia, S.U.A, Rusia, Egipt și Finlanda( sau Suedia).
Regiune : Păi, în România Transilvania şi Dobrogea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olanda și Belgia.

| fyrelord explică (pentru Henriette1165):

Maramureș, my homeland. O alegere bună. laughing

| fyrelord explică (pentru Deliiiiiia):

Cred că în curând, printre tradițiile lor o să intre și extragerea petrolului. În schimb, e demn de apreciat că au reușit să se ridice din "ruine", ca să spun așa. Cred că Dubai este în Top 10 destinații de călătorie. De altfel, ai ocazia să vezi toate minunile arhitecturale.; o. O alegere bună. *Just keep doing what you're doing, until you get there*

| fyrelord explică (pentru xXPsychO983):

Japonia pentru "cultura" anime-urilor? În general, e o țară extraordinară, și China (China is my weak spot).

| fyrelord explică (pentru anonim_4396):

Olanda e cea mai frumoasă țară din Europa. Alături de toată Scandinavia și Anglia. Nu știu dacă ai fost vreodată în Olanda, dar e atât de ușor să te îndrăgostești de locurile alea, și de oamenii aceia atât de primitori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru fyrelord):

Nu am fost niciodată în Olanda, dar mi-aș dori foarte mult să mă mut acolo peste câțiva ani, mi se pare cea mai tare țară din lume.