| alexx22 a întrebat:

Ce ati alege intre Australia si Hawaii pentru a va petrece vacanta sau chiar pentru a va stabili la un moment dat?

7 răspunsuri:
| SoJustMeAndU a răspuns:

HAWAII, pentru ca in Australia este mai mult desert, iar populatia este foarte scazuta, in schimb in Hawaii lumea este activa, mult si e distractie la maximum

| Gangsta4Life a răspuns:

Hawaii...peace big grin

| mgtow a răspuns:

Hawai ar fi mai misto dar eu cand aud de vacanta prefer sa merg la tara sa mai fac treaba pe acolo si ma multumesc cu aia iar cu banii care i-as cheltui ca sa vad o plaja si alt ambient pot face o modificare in casa sau sa imi iau o masina buna, un joc pentru ps3, etc.

| PrettySmile a răspuns:

Hawaii....am impresia ca acolo e ca in rai...big grin

| andreeagicu a răspuns:

Australia- ai mai multe posibilitati in toate domeniile. Chiar daca Hawaii este raiul pe pământ trebuie să te gandesti si la riscurile de aici: cutremure si la oportunitatile de viitor. In Australia sunt orase foarte dezvoltate si care sunt in top 10 orase din lume.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Hawaii.

| HappyKiddd a răspuns:

Australia! Mare,soare,nisip, fauna impresionanta, plaja, oceane, insule etc...Toti spun ca in Hawaii e raiul pe pamant, dar ..pana la urma toti se duc acolo(practic)! N-ai vrea sa incerci ceva nou? Mai ales.n-ai cum sa te plictisesti in Australia! E o tara indepartata..si foarte diferita..de aceea o face speciala! N-ai vrea sa ''scapi'' putin de toate blocurile, petrecerile, zgomotul si ce mai stiu eu ca sunt in Hawaii? Hai sa incercam ceva nou! E o tara minunata, numai ca nimeni nu o apreciaza!