| moonlight2134 a întrebat:

Ce ati alege intre Busteni si Timisoara? Iar la Timisoara cat ar costa un taxi din gara pana la mall? Sau de unde se poate lua un autobuz pana acolo si cate statii sunt de mers pana la mall?

Răspuns Câştigător
| Dhyd a răspuns:

Timisoara :X clar. Este un oras frumos, iar oamenii sunt civilizati, foarte draguti si comunicativi. Nu ai sanse sa te ratacesti, exista indicatoare peste tot ( mai ales din alea cu Iulius Mall - parca se numea ). Am fost vara trecuta si sincer iti spun ca m-as muta acolo.