| Ynutzika a întrebat:

Ce atractii turistice stiti in statiunea Slanic-Moldova? Vreau sa plec cu parintii si fratele meu si vrem sa vizitam cat mai multe!

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Buna.Uite aici gasesti toate informatiile de care ai nevoie:
http://www.slanic-moldova.info/Atractii-turistice-Slanic-Moldova/
Distractie placuta! PS:Te invidiez!:P

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
1.Salina de la Targu Ocna
2. Izvoarele minerale
3. izvorul 300 de scari sau cam asa ceva.( trebuie sa urci 300 de trepte pana la un izvor).
4. Parcul din statiune. Distractie placuta!

| Zărăza_6862 a răspuns:

Mai caută si tu pe net! Mult succes și distractie plăcută big grin