| alex8840 a întrebat:

Ce autobuze/trenuri trebuie sa iau sa ajung de la Targoviste la Suceava?

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In orice gara /autogara exista birou de informatii de unde informa.
De asemenea poti intra aici http://www.mersultrenurilor.ro/.completezi ruta si afli ce te intereseza.
La fel si pentru autubuze.
E recomandat sa telefonezi inainte de calatorie daca circula trenurile /autobuzele pe ruta respeectiva!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pana la Bucuresti tren si din gara de nord tren spre Suceava; dar pleaca dupa ce se mai potoleste viscolul

| SummerT a răspuns:

Depinde unde esti straight face trebuie sa specifici si orasul in care te afli acum. doar nu vrei sa ghicim noi. sunteti prea prosti cateodata sad

| alex8840 explică (pentru SummerT):

Ce inseamna "de la Targoviste" pentru tine? Scuze daca suna rautacios.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru SummerT):

Omul a zis clar; Targoviste!

| AndreiX001 a răspuns:

Www.cfr.ro

Vezi ca scrie acolo Mersul trenurilor de călători.