| anonim_4396 a întrebat:

Ce companie are zborurile cele mai ieftine pe ruta Bucuresti - Berlin?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

E dificil sa-ti spunem care sunt cel mai iefine zboruri pentru ca depinde de perioada in care pleci. Totusi, cele mai bune preturi pentru Berlin le are GermanWings-ul (Baneasa - Schonefeld), BlueAir-ul (Baneasa - Tegel). Totusi, poti apela si la Lufthansa (Otopeni - conexiune la Frankfurt - Tegel) care are bilete chiar si la 160 Euro. Alte companii care zboara la Berlin cu conexiuni sunt Malev, LOT, KLM, Czech Airlines si Swiss. Preturile acestor companii pot fi destul de ridicate, mai ales ca zbori cu o conexiune. Mai sunt si alte posibilitati de a zbura cu low costuri cu conexiune dar nu-ti recomand pentru ca acestea nu ofera variante alternative daca iti intarzie avionul. Drum bun!

1 răspuns:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Incearca pe www.windjet.ro,preturi incepand de la 30 de euro(toate taxele incluse)