| GabitaBm a întrebat:

Ce cursuri sunt recomandate dupa/sau in timpul facultatii,profil turism; pentru avansarea la locul de munca, sau gasirea unuia in timp?

7 răspunsuri:
| GabitaBm explică:

Si care ar fi pretul acestora

| zZAlexandruZz a răspuns:

Curs de atestare. adica s aiti iei ceva diplome pentru limbi straine, cursul IATA, cusrul pentru manag in turism. 200 de euro pentru lb engleza, pentru IATA 1200 de euro, si pentru mana gin turism 800 de lei.

| zZAlexandruZz a răspuns:

Cursuri de receptionei, etc sunt foarte multe. timp sa ai.

| GabitaBm explică (pentru zZAlexandruZz):

Si bani laughing

| zZAlexandruZz a răspuns (pentru GabitaBm):

Apoi mna costa... cursuri ieftine sunt. dar decat sa iti iei o diploma falsa, mai bine faci ceva important cu banii aia.

| VilaEne a răspuns:

Iti recomand sa iti iei brevetul in turism.

| andreitraineranc a răspuns:

Bucatar, ospatar, barman, te ajuta