| rosiemarie a întrebat:

Ce destinatie ati alege pentru o vacanta? ceva mai tare sa fie. funda

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Sunt multe locui frumoase frumoase uiata cateva dintre ele:
new york
londra
paris
marea neagra
muntele si cel mai bine brasov:poti vedea poiana brasov, poti merge la strand si iei si aer curat.
mai e si america si australia.pe acolo se alfla vedetele,dar este si mai departe decat locurile clelalte.
in concluzie sa fie new york sau paris, unde poti vedea turnul efel si peisaje incantatoare.
oricum, tu alegi.
funda?

8 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Sunt multe locuri frumoase. iata cateva dintre ele:
new york
paris
londra
marea neagra:de preferat statiunea euforia nord caci are un topogan cu apa
muntele.de preferat brasov:poti vedea poiana brasov,poti sa mergi la strand si iei si aer curat
mai e si america si australia unde se afla vedetele(miley,selena, nimic jonas, si multe altele)
cel mai mlt eu zic sa mergi las paris si new york.asunt niste locuri frumoase, cu peisaje incantatore
oricum, tu alegi.
funda?big grin

| BeastMaster a răspuns:

In Austaralia ca fac scufundari cu rechinii.sau in Hawai pentru a face surf, sau in Egipt la piramide, sau in Thailanda sa calaresc pe elefanti, sau in America

| Jenny23 a răspuns:

Yo stiu sa fac surf deci am sa merg si vara asta in Hawaii, hai nu vii si uh cu mine?

| kryss99 a răspuns:

Undeva in tara, pentru ca si la noi sunt destule de vizitat. Cred ca as mai merge odata la mare sau la Cheile Bicazului, pe Transfagarasan, gasesti u ceva sau daca nu, as merge in Paris, orasul iubiriikiss

| parkour a răspuns:

Grecia si turcia

| rosiemarie explică:

Haideti,ma.vacanta de vara dar in europa ceva.sau e bine si in tunisia ca am niste rude acolo

| Alinaaa_9766 a răspuns:

Pai... eu as alege... la plaja laughing as vrea la Paris, Spania laughing mai multe depinde de ce ai vrea? vacanta de vara sau de iarna. funda

| OANAMARIA_2973 a răspuns:

O destinatie superba ar fi turcia... iti dau si o idee hotel aqua fantasi din kusadasi