| DaciaRomania a întrebat:

Ce e mai nasol într-o excursie in Deltă? Țânțari, șerpi poate, etc? Ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| explorandromania a răspuns:

Noi am fost in luna August 2021 si nu prea au fost tantari. Dar totusi este bine sa aveti un spray/crema contra lor la voi. Serpi noi nu am vazut. In schimb am vazut pelicani si alte pasari, nuferi albi si galbeni infloriti si ne-am bucurat de frumusetea deltei. Am scris mai multe pe urmatorul link:
https://explorandromania.blog/2021/11/21/explorand-judetul-tulcea/
Cel mai mult mi-a placut plaja de la Sfantu Gheorghe.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lupi si urșilaughing

| AmandinaDragan a răspuns:

Am fost. Este extraordinar. Am vazut si serpi dar erau de apa si nu-s periculosi. Sunt si tantari dar ziua in soare nu e unul.
Mergi ca-i frumos si ia si un aparat foto cu tine.