| AnonymousCLL a întrebat:

Ce hotel găsesc si eu in Bulgaria cu all inclusive minim 4 stele la maxim 1000 lei de pers de preferat pana in 800 dar sa fie ceva frumos?
Sunny beach sau Varna sau nisipuri etc.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

800 pe noapte?

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AnonymousCLL):

Serios? 7 zile? all inclusive? si pretentii de stele? si frumos si 800 ron?

mai vino putin cu picioarele pe pamant... fa 1500-2000 lei din aia 800 si poate poate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vino si tu cu un link cu oferta sa se mai destepte si prostii

| Extraterestru2 a răspuns:

5* in plin sezon, la bulgari, 800 de lei o saptamana? Tot tu esti prost! Si eu ma gandeam pe noapte 800. Ramai acasa daca ai atatea fite.