| Roachghost_Andrei_1993 a întrebat:

Ce hotel imi recomandati pentru kusadasi (2012)? pls

8 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Cu cea mai mare caldura,Aqua Fantasy.
Totul a fost superb.
Nu trebuie sa iei nimic de acasa,pana si cafea ai in camera.
Conditii extraordinare,multe piscine, ideal pentru copii.
De acolo mai poti vizita castelul de bumbac si ruinele din Efes.
Te poti duce in bazar la Istambul, dar ai grija sa negociezi la sange.Merge.
Seara sunt dansuri pe plaja, cu focuri.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adina77):

1. Cand ai facut early-bookingul?
2. Cat a fost camera (cate persoane)?
3. Mocheta pe jos in camera?
4. Wifi?
5. Cu masina cat timp de la Canakale? Sau cu avionul?
6. Ce firma de turism?
7. Ce perioada? Ce temperaturi?
8. Merci anticipat.

| Adina77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna!
1.Am rezervat prin decembrie, urmand ca sa platim pana pe 31 martie, cand am achitat ultima rata.
2.Camera a fost 900 euro, dubla, 2 adulti si un copil mic.
Pe langa banii astia, am facut si o asigurare, pentru trei persoane a costat cam 200 roni.
3.In camera,mocheta super,totul curat,prosoape imaculate, schimbate zilnic, facut zilnic curat pana si in balcon...meniul diversificat, mancarea buna
4.Cine voia acces la net,erau sali speciale,cu calculatoare,biliard, insa trebuia sa platesti taxa, parca 5 euro
5.Cu masina, de la Canakale ne-am pornit pe la 9 si-am ajuns la 14, n-am avut nici un control al Politiei, nicaieri.
6.Life Tour
7.A doua jumatate a lui iunie, temperaturi de 31-33, dar foarte suportabile, aerul nefiind uscat
8.Cu placere.
9.Sa nu consumi nimic din bar.Am auzit ca au platit astia catastrofal.
Mai multe detalii,inclusiv imagini,era si forum,cu multe pareri,pe Aqua Fantasy.
Am fost si intr-o excursie in Grecia,organizata acolo, pe insula Samos, unde preturile erau exagerate.Organizarea a fost buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adina77):

8 bis. Raman dator!

| Adina77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nimic.
Mi-ai adus aminte de cat de frumos a fost.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adina77):

PS. Uite, la schimb: la iarna du-te la Bansko in Bulgaria, cauta Lucky Aparthotel. N-o sa regreti. De pe partia de ski direct in piscina termala din subsolul hotelului. 8 ore din Bucuresti, daca e drum bun.

| Ioana86 a răspuns:

Mai ieftin dar totusi conditii bune: Hotel Batihan 4*

| stelos a răspuns:

Daca ai putina randare si intrii pe site-ul nostru, gasesti o varietate de oferte si hoteluri in Kuasadasi
http://www.travels-boutique.ro