| znstr a întrebat:

Ce hoteluri de pe litoral cu preturi rezonabile stiti? (eventual unde ati si fost)

Răspuns Câştigător
| Sympath a răspuns:

Nu e neaparat hotel, poti incerca o vila, ceva. Eu merg la vila Tomi si platesc 480 ron pentru 6 nopti.

| znstr explică (pentru Sympath):

Si vila asta unde este mai exact?

| Sympath a răspuns (pentru znstr):

Eforie Nord. Poftim un link cu vila : http://www.turistinfo.ro/......44827.html

| znstr explică (pentru Sympath):

Pare o vila destul de curata, asta ma intereseaza prima data. Exista si camere cu cate 3 paturi? Cam asta e principalul...

| Sympath a răspuns (pentru znstr):

Nu stiu exact, urmeaza sa ma duc pe 8 iulie. Din cate am inteles pot sa mai aduca inca un pat daca o camera nu este folosita.

| znstr explică (pentru Sympath):

Merci de idee, o sa ma mai informez despre vila si poate pe 10-11 iulie o sa vin si eu acolo.

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Plaja,liniste,departe de zgomotul orasului 2Mai Casa Mariilor rezervari la tel 0241732885, 0734586525, 0752986268.Cred ca la pret e mult mai ieftin decit la orice statiune marina.

| znstr explică (pentru harciog):

Merci, am sa ma informez si despre destinatia asta, pana in iulie ma decid eu.