| JustMeBăi a întrebat:

Ce'i ala "Early Booking"?

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Conceptul de 'early booking' se refera la achizitionarea din timp a pachetelor turistice, clientul care opteaza pentru rezervarea serviciilor din timp beneficiind de reduceri importante.

Pe scurt este o agentie care are oferte de vacante si excursii la preturi accesibile.

:*

4 răspunsuri:
| Claryy a răspuns:

Un fel de vacanta, sejur la un hotel de 5 stele.
Fundita?

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Early booking ofera vacante si sejururi ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un sistem prin care poti sa-ti cumperi excursii cu reducere mare daca dai un avans de obicei de jumatate din bani inainte cu cateva luni de plecare.

| xshop a răspuns:

Cel mai complex raspuns il ai aici http://adf.ly/AYWMN