| PedoBarbie a întrebat:

Ce-i atrage pe turişti în oraşul tău?

Răspuns Câştigător
| Zdog a răspuns:

La mine turisti sunt atrasi de Delta, plimbariile cu barca, pescuitul, lacul Ciuperca, petreceriile, muzele si pe 15 august la Tulcea e ziua orasului atunci pe faleza nu mai sunt locuri si vin multe atractii si jocuri

12 răspunsuri:
| DanielaJustMe a răspuns:

Paii tot orasul in sine are o istorie frumoasa si multe locuri interesante. Depinde de ceea ce vrea sa viziteze fiecare.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La Bucuresti gasesti de toate pentru toti

| Duucu a răspuns:

Primitivismul.

| raduradu2014 a răspuns:

Petrecerile

| raresandrey a răspuns:

Ai pus cam multe intrebari, mai da si cate o fundita. Locuri istorice, peisaje, civilizatia, preturi, cazari civilizate, si n... lucruri care ar trebui sa le cauti tu ca turist la orasul meu pentru ca eu ti-am dat oferta tu trebuie sa alegi

| PedoBarbie explică (pentru raresandrey):

Fundiţe o să dau când cred eu de cuvinţă. Poţi să aştepţi şi doi ani până dau eu fundă.

| raresandrey a răspuns (pentru PedoBarbie):

S-ar putea sa nu mai primesti raspunsuri concise cu timpul. poate nu stiai ca pomana ingrasa, raspunsurile tot un fel de pomana sunt.

| PedoBarbie explică (pentru raresandrey):

Vrei fundă sau ce?

| raresandrey a răspuns (pentru PedoBarbie):

Nu merci, am zis ca fapt divers si in spirit de gluma.O zi buna.

| PedoBarbie explică (pentru raresandrey):

În regulă.

| raresandrey a răspuns (pentru PedoBarbie):

Merci de intelegere.pfff

| belabel1 a răspuns:

Sincer? mai nimic...nu este un oras cu obiective turistica, insa poti face popasuri daca esti in drum spre alta destinatie deoarece ai unde dormi, ai restaurante unde poti manca si vreo 2 parcuri big grin