| AnonymousCLL a întrebat:

Ce imi propuneți pana in 500€/ pers cu avion inclus si cazare 7 nopti (sau cel putin 5) intr-o vacanța exotica la 5* cu transfer sau fara si un mic dejun cel putin
Inafara de dubai

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai acasa. Totul inclus, cazare nelimitata. Avionul catre destinatii cu adevarat exotice te ajunge cel putin jumate' din suma. Ai putea sa cauti pentru inceput avion catre Spania/Portugalia/insulele de pe linga. Dupa aia te orientezi si de restul.

| johnnny123 a răspuns:

Vrei cam multe lucruri pentru 500 de euro. Numai avionul până într-o locație (cât de cât) exotică este 500 de euro. De 7 nopți de cazare la 5 stele nici nu mai vorbesc.

Răspuns utilizator avertizat