NicolaeComan
| NicolaeComan a întrebat:

Ce loc de cazare (hotel, pensiune) mai ieftin din Iaşi îmi recomandaţi?
Mă refer la o cameră single, dotată cu baie şi la care primirea să se poată face şi la ore matinale.

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Http://www.popaspacurari.ro/cazare.html, camera cu un pat este 70 lei. Este localizata la intrarea in Iasi dinspre Tg. Frumos, Roman.

Mai ieftin nu stiu daca gasiti.

4 răspunsuri:
| eduardd a răspuns:

Incearca si pe www.infoturism.ro, succes.

| Mirunad1 a răspuns:

Ar fi hotelul Traian, dar e cam scump! Poti merge la Popas Pacurari. Daca vrei o camera cu 2 paturi te costa 120 lei.Succes in continuare sa cauti hotele sau pensiuni!