| razadeluna a întrebat:

Ce locuri ati dori sa vizitati in 2010? asa in mod special?

25 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Imi doresc mult sa ajung in Israel in locurile sfinte.As vrea sa vizitez si Egiptul dar nu stiu daca voi reusi candva.

lolita
| lolita a răspuns:

In mod special eu sper sa ajung in Romania, in rest nu prea am pretentii, chiar in doua saptamana voi pleca iarsi in concediu happy

cami
| cami a răspuns:

Eu iti spun acum ce visez laughing. Mi-ar placea sa fac o calatorie in Egipt, mi-ar placea sa fac o plimbare pe Champs-Elysees, si sa vizitez Disneyland-ul.

| Leea1234 a răspuns:

Imi doresc, si sper sa reusesc sa vizitez parcul WARNER -Madrid, si sa merg in concediu in Ibitza!

| daii a răspuns:

Dubai, Maldive, Japonia, Mexichappy

by daiiwinking

| remus a răspuns:

Am speranta ca acest an sa-mi fie favorabil pentru a vizita Roma, Vaticanul si Locurile Sfinte. Doamne ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
| Ana-Maria94 a răspuns:

As vrea sa ajung in L. A:X

| JeSa a răspuns:

Doresc sa vizitez Clujul, si din Europa, Tunisiahappy...

| iri a răspuns:

Imi doresc demult sa merg la Vulcanii Noroiosi happy La mers in stainatate nu visez, nu cred ca voi avea parte de asa ceva anul asta, oricum nu ma atrage calatoritul.

| alecs871 a răspuns:

Hm, nu prea stiu, dar iti zic eu un loc care nu as vrea sa il vizitez deloc dar nu am ce sa fac, si ala e locul de muncahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| tarziu a răspuns:

ASIA, in special china si india.cu putin noroc

| Merilynne a răspuns:

As vrea ceva sa imi placa la nebunie cred ca la PARIS sau la LONDRA

| robyroby a răspuns:

Pai, Turcia, care in vara anului 2010 o sa o vizitez, si mai visez o plimbare pe Champs-Elysees, in Egipt, o tura pe la manastirile din nordul Moldovei, si mi-ar place foarte mult sa fac scufundari in Oceanul Pacific. Tu unde vrei sa mergi anul acesta?

Numai bine, Robyy.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu vreau sa vizitez castelul Bran:d dar sa nu stau la coada...de fiecare data cand am fost era o coada imensaaaaaayawn.

As vrea si in Frantalove struckdar nu sunt sanselaughing

| aisha01eu a răspuns:

In strainatate vreau sa merg in Grecia, iar in tara planuiesc sa vad: Cluj, Targu Mures si Sighisoara. Poate vad si Sibiu a 3-a oara laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe șanse ca ultimile 3 luni din an sa mi pe petrec în Londra. De vizitat îmi doresc de când ma știu sa vizitez Veneția day dreaming dar nu cred ca am sa ajung prea curand pe acolo. De moment vreau doar sa vina vara, sa vin acasă și sa colind împreuna cu amici și prietenul meu împrejurimile Buzău-lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa il conving pe tatal meu sa merg in Italia:X:X:angrye deja convins, mai e putin putin), bineinteles, in vacanta de vara...ca atunci nema scoala...

| Slavic a răspuns:

As vrea ceva care sa ma inspire tu? happy

| Seline a răspuns:

Insulele Maldive. Din ce am vazut si ce-am auzit, locatia asta e absolut superba.

| jane_5414 a răspuns:

As vrea sa merg la Ierusalim.

| dany4 a răspuns:

Rio de janeiro

| xeon a răspuns:

Hawai, Italia, Paris etc

| oranya a răspuns:

Sydney, Australia.