| d3javw a întrebat:

Ce locuri frumoase pe la munte cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Pai eu am fost chiar in week-endul trecut la o cabana de pe Valea Avrigului in j. Sibiu. Am urcat pe vf. Scara,iar in drum ne-am oprit la cabana Barcaciu.
Chiar daca ne-a prins ploaia pe drum a fost foarte frumos.
Toata Valea Avrigului are un peisaj de vis,merita vizitata cel putin o data in viata,mai ales daca esti in Romania.
Ai de unde sa alegi:
Ai pe Cozia/Buila-Judetul Valcea sau pe Suru, Scara, Negoiu si chiar vf. Moldoveanu din J. Sibiu. Toate locurile de la munte sunt frumoase (parerea mea) doar ca eu am fost doar pe la cele mentionate, chiar daca nu am urcat pe Negoiu si Moldoveanu.
Dureaza mult sa enumeram toti muntii din aceasta tara minunata, de aceea am tinut sa-ti prezint doar din experientele proprii.
Bafta!

-Blytz-

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atat de multe ca ar trebui 2 zile sa le enumaram, mai restrange si tu muntele la o zona anume

| IonutCG90 a răspuns:

Bolboci, Dâmbovița.