| anonim_4396 a întrebat:

Ce locuri frumoase sunt in Timisoara? Ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Sant o gramada de locuri frumoase... timp sa ai!

| monyk a răspuns:

Buna, Timisoara mi se pare foarte frumoasa. poti vizita Iulius Mall, centrul, parcul central, parcul botanic, muzeul satului, parcul rozelor, etc...sunt mai multe.

| mihaa a răspuns:

Iti recomand barul PIRANIA in zona unirii centrul vechii al timisoarei, mallu, in centru este un muzeu k vedete din ceara,

| mihaa a răspuns:

Parcul, rozelor, botanic, central, muzeul satului, sunt lokurii frumoase de vizitat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi sa nu uiti de gradina zoologica, in zona padurea verde

| patricia_1074 a răspuns:

Pai in afara de cluburi te referi sau in general?/? pai ar fi centrul, opera, parcul! locurile astea linistitoare!