| dyenutza01 a întrebat:

Ce locuri pentru excursii de 2 zile stiti?:X adica, unde sa ne cazam, dar sa avem si ce vizita pe drum...sunt din buzau...deci sa nu fie chiar la capatu tariilaughing unde o sa dormim, as vrea sa avem conditii! si daca nu ar depasi 150 lei, ar fi perfect! din experienta proprie as vrea sa imi raspundeti, sau daca nu, dar sunteti siguri de calitatea raspunsului, dati-va cu parerea! mersi anticipatX:X:X a, da! excursie cu scoala, evidenthappy

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Puteti sa mergeti an Bran moeciu Puteti sa mergeti in Poiana Brasov Mai puteti sa mergeti la o cabana cum ar fi Dambul moriI la sapte scari piatra mare etc toate in judetul Brasov iar pretul nu va depasi 100lei In care dupa cate stiu eu intra si mancarea Pa

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Si mie imi plac excursiile astea:x
1. Hotel Blue Wave Mamaia Sat Nord; hotel 3***[ la 10. 0 km de Mamaia ] - 55 lei camera / noapte

2. Arcadia Hotel Mamaia Sat Nord; hotel 4**** [ la 10. 0 km de Mamaia ] - 124 lei camera / noapte

3. Vila Mara Mamaia Sat Nord; vila 2** [ la 10. 0 km de Mamaia ] - 50 lei camera / noapte

4. Hotel Laguna Mamaia; hotel 4**** - 198 lei camera / noapte

uite: http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/mamaia-hoteluri-pensiuni.html

| dyenutza01 explică:

Nu vreau la hotelsad

| florin_4827 a răspuns:

Pai locuri sunt multe depinde unde vrei sa mergi? Uite eu iti recomand sa mergi la Borsec in Judetu Neamt foarte frumos si ai si cazare pentru ca sunt multe vile si lucrucri interesante de vazut. succes

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Haidetii in sighisoara daca vreti in champing tongue

| cristim24 a răspuns:

Intra pe www.turism-eco.blogspot.com si dupa ce te inscrii iti voi trimite niste rute in Arges si Brasov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa mergi in TURDA sa vizitati Salina din turada, cheile turzi etc... si va cazati la o pensiune