| phantom1234 a întrebat:

Ce locuri pot viyita in vacanta de vara? nu am nici o idee.pls,dau funda.

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Eu te sfatiesc sa mergi in Franta, sa vizitezi Parisul si Lyonul. E foarte frumos. Daca vrei ceva mai exotic, poti merge in Portugalia. Oricum, cele mai frumoase peisaje sunt in Romania, in Retezat sau chiar pe Transfagarasan. Si castelul Bran ar trebui vizitat Daca n-ai fost, ti-as recomanda sa mergi. Nu costa mult si ai parte si de o vacanta placuta in muntii romanesti. Mai ai timp sa te decizi in ce destinatie de vacanta te vei duce.

5 răspunsuri:
| Marian_6643 a răspuns:

Poti merge in Lamzarote dar iti trebuie buzunarul cam mare ori in Cipru Ori in Grecia apele sunt foarte curate. Fundi big grin

| PaulCopcea a răspuns:

Poti vizita Manastiri sau daca vrei ceva nou incearca prin Orient. ceva de Genu:China, India sau daca vrei ceva popular Franta, Italia sau chiar Spania. Fundatongue

| IoanaTempah a răspuns:

Statiunea mea preferata este Sovata din jud Mureslove struck

o recomand:d
bye bye :*

| BaronVonBavaria a răspuns:

Poti merge oriunde si fara banibig grin eu cunosc 2 persoane care au fost fara bani prin toata Europabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plaja din constanta e mai curata decat altele si preturile sunt acceptabile