| marinella35 a întrebat:

Ce locuri s-ar putea vizita la Brasov, sa fie frumoase...

9 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Biserica neagra si sa urci acolo sus unde scrie Brasov. Este suuuper.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Gradina Zoologica, biserica neagra, parca aventura, aqua parca, ok, la zoo nu te astepta sa vezi ceva nemaivazut deoarece nu e cine stie ce, ca la toate gradiinile zoo, dar ai destule de vizitat, dai o tura pe Republiciibig grin

| Ralucutza2013 a răspuns:

Castelul Bran

| xSkitte a răspuns:

Piata Sfatului, Bisericile, Cetatea, Turnurile Alb si Negru, o plimbare pe sub Tampa, urci/cobori cu telefericul, Bastioanele, Strada Sforii etc. Sunt multe multe lucruri de vizitat in Brasov.

| VandaD a răspuns:

Gradina Zoo sau Park Aventura.Eu am fost si a fost super.

| marinella35 explică (pentru VandaD):

Ce animale sunt la zoo?

| Florincrap a răspuns (pentru marinella35):

Din pacate, gradina zoologica din Brasov este inchisa de vreo 1 an sau 2, si va fi deschisa, probabil, anul viitor (in 2014). Eu sunt de acolo (din Brasov).

| VandaD a răspuns (pentru marinella35):

Ursi,lupi,flamingo......si cam atat imi amintesc dar ele sunt mult mai multe.