| kevin9 a întrebat:

Ce locuri/zone frumoase din Romania mi-ati recomanda sa vizitez cu motocicleta? Ar fi de preferat zone cu drumuri lungi si impadurite gen: Trasfagarasan

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Frumos pe Trasfagarasan doar că nu e impădurit. In aceeași notă, daca motorul tău trage bine, suie pe TRANSALPINA (tot fără păduri dar spctaculos)

| kevin9 explică (pentru sierra1):

Mersi

| sierra1 a răspuns (pentru kevin9):

Să fii iubit/ă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Zona Padiș din Munții Apuseni.

| Drimmero a răspuns:

Transalpina, Transfagarasan. Astea 2 sunt trasee destul de lungi, am intalnit chiar recent motociclisti straini, in special nemti pe Transalpina, foarte sociabili. Slovaci si polonezi la greu am mai vazut.