| paulag a întrebat:

Ce ma sfatuit sa i iau lu maicamea de craciun?

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Buna. Poti sa ii iei :parfum; cosmetice(creme si lotiuni, ruj, trusade farduri); bijuterii(lntisor, inel, bratare, brosa, cercei); esarfa sa fular; manusi din piele; telefon mobil; aparat foto digital; rama foto.; fotografie cu tine cand erai copil inramata; album foto(din plastic sau, pentru un plus de leganta, stil cutie din lemn); obiecte de arta(cum ar fi un tablou sau o statueta); antichitati; portofel; obiect personalzat(cana sau pernuta decorativa); geanta sau poseta; ceas de mana; vaza; set cesti pahare cu model specific sarbatorilor de iarna; set farfurii cu model specific de iarna; obiecte decorative(pled, set aromoterapie, pernute decorative); oglinda; glob de zapada; masa la restaurant pentru parintii tai; bilete la un concert de Craciun; magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna; caseta pentru bijuterii; bol decorativ; suport lumanare sau lumanari parfumate...etc. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

8 răspunsuri:
| dArKcHiLd1 a răspuns:

I-ai ce vroia de mai mult timp. Ca să ştii ce işi doreşte, intrebă-i prietenele. Vezi câţi bani ai şi cumpără-i un cadou. De ex:

1. Cercei;
2. O braţară;
3. O felicitare etc.

Sunt foarte multe. Gândeşte-te şi i-ai ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| Justina10ify a răspuns:

Exista niste decoratiuni frumoase de craciun la magazine happyanul trecut asa i-am luat si i-a placut. Se potrivea cu vremea de afarawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiu cum este sa nu stii ce cadou sa ii ei mamei asa ca ai putea sa ii ei ceva ieftin si sa ii si placa de ex: i-ai putea compune un cantec, un bibelou, vine craciunul asa ca i-ai putea lua un bibelou cu bradut, om de zapada, sau lumanari in forma de braduti cu sclipici, daca e chocheta un ruj, macheaj, sau un parfum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva simbolic si o felicitare

| Iustiina a răspuns:

Frumos ar fi sa i faci tu ceva... o felicitare in care sa lipesti poza voastra sau. ceva facut de tine.
Confectioneaza ceva din carton si sin alte materiale. Fa-i ceva ce sti ca i place mult! Si nu uita a daca nu i faci tu singura o felicitare.ar fi cazul sa-i cumperi una!

| Adredemesconf a răspuns:

Pai...
Depinde ce-i place, tu o stii cel mai bine. Daca ii plac cosmeticele ii iei din cosmetice, daca ii plac bijuteriile iei si tu niste bijuterii. Cel mai bine este sa-i faci pe langa cadou o felicitare facuta de tine, facuta cat de frumos poti, ca sa vada ca ai pus suflet.
Succes!

| Broadband a răspuns:

Un set de castroane laughing