| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ce masina credeti ca e mai tare logan sau dacie? funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| FlorinaOnt a răspuns:

Dacia loganlaughing k doar e vb de aceeasi firma

8 răspunsuri:
| superhero a răspuns (pentru bigsy):

Ferrari e cea mai buna!

| bigsy a răspuns (pentru superhero):

Eu imi bateam joc, dar ia-ti ferrari si mai plimbi si pe altii laughing

| LoveIsAllNeed a răspuns:

DACIA. multi au avut dacie. e tot masina si chiar e bunahappy

| Pitri001 a răspuns:

Logan e tot dacie doar ca cu ajutorul lui renault e facuta da dacia duster e mai buna ca loganuwinkinghee hee funda?

| Pitri001 a răspuns:

Sau daca vrei sa iti iei inte dacia veche si logan ia loganulhappy

| username0 a răspuns:

Logan sau dacie... loganul e facut tot de dacie si nici o masina marca DACIA nu e buna!

| Bianx a răspuns:

Loganul. E mult mai rapid, mai nou, arata mai bine si are mult mai multe "functii" decat dacia. Funda?