| ada137 a întrebat:

Ce materii se fac la turism si alimentatie in clasa. a-9-a? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Ioanaah a răspuns:

Romana,
Matematica,
Engleza,
Franceza,
Chimie,
Fizica,
Geografie,
Biologie,
Istorie,
Sport,
Logica,
T.I.C,
Religie,
Bazele restauratiei,
Organizarea activitatii unitatilor de alimentatie si turism,
Igiena si securitatea muncii in turism si alimentatie si
Practica...
NU se face contabilitate si nici economie
Succes!

| Ioanaah a răspuns (pentru Ioanaah):

Buna! Stii cumva in ce consta practica? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Se face asa:Romana,Matematica,Engleza,Franceza,Chimie,Fizica,Geografie,Biologie,Istorie,Sport,Logica,T.I.C,Religie,Bazele restauratiei, Organizarea activitatii unitatilor de alimentatie si turism, Igiena si securitatea muncii in turism si alimentatie si Practica...NU se face contabilitate si nici economie
Succes!

| Dedeeee a răspuns:

Pai : romana
mate
fizica
chimie
biologie
geografie
istorie
engleza
franceza
logica
sport
bazele restauratiei
igiena
organizare
Mi se pare ca se fac religie, contabilitate si economie.
Sper ca te'am ajutat. Bafta :*