| dalyy15 a întrebat:

Ce materii se fac la turism si alimentatie?

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Georgy nu mintii. eu sunt la turism si alimentatie. trec a11a. nu vei face chimie, fizica, biologie, muzica, desen.Vei face module. m1 m2 m3 m4 m5 m6. ele insemnand modul1-igiena profesionala, m2-tehnici de servire, m3-structuri de primire, m4-franceza, si tot asa.Vei avea 2 zile de practica pe saptamana. din clasa a11a vei face practica la restaurantehappy vei face cate o ora de contabilitate si una de economie. 1 de ed.fizic.2 de mate, 2 romana. 1 religie. o sa fie fainbig grin bafta multahappybig hug ia si id`ul meu...anda_18_ale

| andreeaddx a răspuns (pentru doar.pt.voi.):

Georgy nu minte, cam astea sunt materiile, pentru ca si eu sunt tot pe turism si alimetatie asa ca ciocul mic. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da bacu la mate?

| Georgyana98 a răspuns:

Se fac materii normale de genul chimie(2 ore) fizica(2 ore) religie(o ora dar doar daca au vrut elevii) logica(o ora) biologie(o ora) mate(3 ore) romana(3 ore) sport(o ora) cred ca am sarit cateva si 3 materii de specialitate baze, organizare si igiena care sunt mai multe ore pe saptamana

am auzit ca este dragut si materiile usoare.

sper ca te-am ajutat :*